به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام علی زاهد دوست شنبه‌شب در دیدار با کارکنان گردان امام حسین (ع) دلوار اظهار داشت: انقلاب اسلامی، امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و سپاه عزیز نعمات الهی است که خداوند متعال به کشور ما ارزانی داشته و ما باید نسبت به آنها حساس باشیم.

زاهد دوست با تاکید بر اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف باعث اقتدار و عزت نظام شده، ادامه داد: با عملکرد به موقع و بجا مسیر اقتدار و عزت سپاه در صحنه‌های مختلف منطقه‌ای و جهانی ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌دانند قدرت برتر در منطقه و خلیج فارس در دستان سپاه و نیروهای نظامی ایران اسلامی است، یادآور شد: حرکت سپاه در سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و مایه مباهات همگان شد.

امام جمعه با وجود شکست‌هایی که سپاه به دشمنان داده منطقه و خلیج فارس گورستان ذلت و خواری آمریکا و انگلیس خواهد شد، افزود: وجود یگان‌های نمونه نیروهای مسلح در لباس مقدس ارتش و سپاه و آمادگی رزمی و دفاعی آنها همیشه دشمنان را به هراس انداخته است.

زاهد دوست توکل به خدا را تنها راه نجات و عزت، استقلال دانست و اظهار داشت: توقیف نفتکش انگلیسی در آب‌های خلیج فارس قدرت و هیمنه پوشالی قدرت استکبار جهانی را به ذلت کشاند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه شهید احمدی جوان ظرفیت عظیمی است که باید وِیژه به آن پرداخته شود، تصریح کرد: می‌توان حداقل دو یا سه دهه کار فرهنگی با اسم و نام این شهید انجام داد و از این طریق جامعه را بیمه کرد.