به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سعید مسیگر درباره الزامات فدراسیون فوتبال برای استانداردسازی ورزشگاه ها و شرایط ورزشگاه بوشهر به رادیو تهران گفت: ورزشگاه ما صد درصد آماده نشده ولی نواقص را به پیمانکار اعلام کردیم. اکثر این نواقص برطرف شده است و تا شروع لیگ آماده بازی می شود.

وی افزود: بحث رختکن، یگان ویژه، جدا بودن ورودی تیم ها و گیت های تماشاگران حل شده است. صندلی ها هم کاملاً شماره گذاری شده است. فقط در طبقات همکف کارهای سخت افزاری در حال انجام است.

سرپرست باشگاه شاهین در خصوص بحث امنیتی و نصب دوربین های مداربسته تاکید کرد: چند شرکت پیشنهاد داده اند این کار را انجام بدهند. هر کدام که کیفیت و سابقه بهتری داشته باشند، کار به آنها محول می شود. بلیت فروشی هم اینترنتی خواهد بود.

مسیگر درباره احتمال برگزاری بازی های شاهین در شهرهای دیگر در صورت آماده نشدن ورزشگاه، یادآور شد: نمی دانم نزدیکترین شهر کجا است. ما به این مسئله فکر نکرده ایم. خیلی چیز خاص و حادی نیست و مشکلات حل می شود.

سرپرست باشگاه شاهین در پایان گفت: هنوز نتوانسته ایم زمانی را برای آماده شدن ورزشگاه اعلام کنیم. امیدواریم تا تاریخ شروع لیگ، ورزشگاه آماده شود.