امروز: دوشنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 784
     
 • از چند روز پیش، شبکه تلفن همراه در بخش بوشکان با اختلال رو به رو شده و برقراری ارتباط میان مشترکان امکان‌پذیر نمی‌باشد. به گزارش”بوشکان نیوز” به نقل از آسیو در روزهای گذشته مشترکان خطوط همراه اول در بخش بوشکان با اختلالاتی روبه رو شده و هنگام تماس در بیشتر ساعات شبانه روز با پیغام((عدم…

  از چند روز پیش، شبکه تلفن همراه در بخش بوشکان با اختلال رو به رو شده و برقراری ارتباط میان مشترکان امکان‌پذیر نمی‌باشد.
  به گزارش”بوشکان نیوز” به نقل از آسیو در روزهای گذشته مشترکان خطوط همراه اول در بخش بوشکان با اختلالاتی روبه رو شده و هنگام تماس در بیشتر ساعات شبانه روز با پیغام((عدم دسترسی به شبکه )) شنیده می شود.همچنین بیشتر مواقع در حین مکالمه ارتباط قطع شده که با چندین بار گرفتن شماره مشترک مورد نظر ارتباط وصل می شود.
  این مشکل در دو هفته گذشته برای خطوط تلفن همراه این بخش رخ داده بود که اپراتور مخابرات شهر کلمه،سوخته شدن یکی از قطعات دستگاه  این مخابرات عنوان کرده بود که با تلاش کارکنان شرکت مخابرات برطرف شد اما در روزهای گذشته دوباره اختلال در خطوط تلفن همراه،شهروندان را با مشکل مواجه نموده است.
  همچنین این اختلال موجب قطع شدن خطوط تلفن ثابت نیز می شود که در پی آن قطع و وصل شدن خطوط ADSL و اینترنت نیز شده است که در صورت وصل شدن با افت سرعت همراه است.

 • خبرهای مرتبط :

 • نظرات کاربران در "گزارشی از اختلال شبکه‌ی تلفن همراه در بخش بوشکان"
  1. کامران گفت:

   خوبه برا مخابرات که سود داره؛ هروقت تماس میگیری چند ثانیه ای رو با تماس یه طرفه مواجه میشی و کمی هزینه باهات میافته و با ید بعدش قطع کنی و دوباره تماس بگیری.


  آخرین اخبار