امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۵.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 789
     
 • با وجود ابلاغ مصوبه افزایش نرخ خرید تضمینی گندم به مراکز خرید، به‌دلیل تأمین نشدن اعتبار توسط معاونت راهبردی ریاست‌جمهوری، این مراکز نقدینگی کافی برای پرداخت بهای گندم را ندارند.

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فارس، دلاور حیدرپور، مدیرکل دفتر غلات و نباتات علوفه‌ای وزارت جهادکشاورزی با اشاره به ابلاغ مصوبه افزایش نرخ خرید تضمینی گندم به مراکز خرید از نبود نقدینگی کافی برای پرداخت بهای گندم در این مراکز خبر داده و اعلام کرده است، حدود ۱۰روز است که مراکز خرید تضمینی گندم حتی برای پرداخت بهای این محصول به نرخ اولیه یعنی کیلویی ۷۲۰و ۷۵۰تومان هم با کمبود نقدینگی مواجه هستند و این مشکل باعث شده نتوانند بهای گندم را هنگام خرید به کشاورزان بپردازند.
  مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز با تأکید بر اینکه معاونت راهبردی تاکنون اعتباری برای خرید تضمینی گندم نداده است  گفت: معاونت راهبردی رئیس‌جمهور تاکنون اعتباری برای خرید تضمینی گندم در اختیار وزارت صنعت قرار نداده و مبالغ پرداخت‌شده برای خرید ۳٫۲میلیون تن گندم با مساعدت وزیر صنعت و از منابع داخلی این وزارتخانه برداشت شده است.
  نظرات کاربران در "پول خرید گندم ته کشید!"
  1. وحید نوروزی می‌گه:

   برداشت گندم ما که روی تراکتور کشاورزی کار در شهر بوشکان داده ام دیگر بودجه نداشت و به تمامی شهروندان بوشکانیم اینها را تقسیم کرده ایم


  آخرین اخبار