به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سرهنگ یاسین اکبا روز یکشنبه در جمع مسئولان دستگاههای اجرایی این شهرستان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ازجان گذشتگی های مردان و زنانی است که با دست خالی اما با اعتقاد راسخ به یاری خدا و وعده الهی پا در عرصه نبرد حق علیه باطل گذاشته و از کشور دفاع کردند.

وی افزود: دوران ۸ سال دفاع مقدس محل رویش اندیشه های پاک الهی و ایمان جوانان بود و ملت ما توانست با اعتقاد به وعده الهی و ایمان به ائمه اطهار در این دوران مقدس در برابر دشمنان ایستادگی کند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس امسال که با شعار «ما پیروزیم»نامگذاری شده در شهرستان گناوه   از ۳۱ شهریورماه همزمان  با سراسر کشور  آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: برنامه هفته دفاع مقدس امسال با محوریت تبین و معرفی حفظ نشر ارزش ها، رشادت ها و پایمردی های رزمندگان و تقویت همدلی و اتحاد تنظیم و اجرا می شود.

سرهنگ اکبا یادآور شد: وحدت، همبستگی و اتحاد ملی پیام همه شهدای دوران دفاع مقدس است  و همگان باید در راستای تقویت وحدت تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد:   عزت و شرف، امنیت و آرامش و اقتدار امروز کشورمان مدیون و مرهون  هشت سال دفاع مقدس و جوانمردی شهدای گرانقدر است و این ارزشها باید در مسیر انقلاب به نسل های آینده منتقل شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه عنوان کرد: در هفته دفاع مقدس امسال در شهرستان گناوه ۱۱۰ برنامه پیش بینی شده است که ۵۰ برنامه شاخص در نظر گرفته شده و بصورت مردمی برگزار خواهد شد.

سرهنگ اکبا گفت: رژه موتوری،یادواره شهدا، غبارروبی گلزار شهدا و شهدای گمنام، تجمع رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس، برگزاری میز خدمت در محلات ،اردوی جهادی ،مسابقات ورزشی، پیاده روی خانوادگی، افتتاح پایگاههای مقاومت و تجلیل از سربازان از عمده برنامه های پیش بینی شده در طول این هفته در شهرستان گناوه است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه با تاکید بر اینکه  بمنظور هرچه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس  به همکاری و تعامل بین همه دستگاههای اجرایی نیاز است یادآور شد: : برنامه های هفته دفاع مقدس این شهرستان تلاش شده  که  با محتواتر  از سال های قبل وبا صرف حداقل هزینه ها برگزار شود.

وی بیان کرد:در هشت سال جنگ تحمیلی علیه کشور ۲۸۰۰ رزمنده از این شهرستان برای دفاع از میهن و حفاظت از انقلاب اسلامی عازم جبهه های حق علیه باطل شدند.