به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالله ویسی یکشنبه‌شب در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و پیکان اظهار داشت: امروز هر دو تیم تلاش داشتند که به پیروزی برسند و به همین دلیل بازی با استرس بالایی برای هر دو تیم دنبال شد.

وی با بیان اینکه تلاش داشتیم تا امتیازات این بازی خانگی را کسب کنیم، خاطرنشان کرد: ما در خانه بازی می‌کردیم ولی به تساوی رسیدیم و فقط یک امتیاز عاید تیم ما شد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین با بیان اینکه در این مسابقه پیکان به دنبال حفظ مالکیت توپ بود، اضافه کرد: ما نیز بر استفاده از ضد حملات و کار از کناره‌ها تاکید داشتیم و تیم پیکان موفق‌تر بود.

وی با بیان اینکه با اقبال به گل رسیدیم ولی نتوانستیم آن را حفظ کنیم، ادامه داد: در حالی که تیم پیکان موقعیت‌های خوبی داشت و می‌توانست برنده شود، ما یک امتیاز از این مسابقه گرفتیم.

ویسی اضافه کرد: در بازی قبل در مشهد خوب بازی کردیم ولی در این مسابقه خوب نبودیم و باید با بدنساز و پزشک تیم صحبت کنم که چرا اینگونه بودیم. این تیم را باید بسیازیم و بهانه‌ای هم نداریم.

باید چاره‌اندیشی کنیم

وی با بیان اینکه در این شرایط باید چاره‌اندیشی کنیم، افزود: در صورتی که چند بازیکن بد باشند، می‌توان آنها را تعویض کرد ولی امروز کل تیم خوب نبود و باید برای این موضوع چاره‌اندیشی کرد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین با تاکید بر ریشه‌یابی مشکلات تیم شاهین تصریح کرد: ما باید شرایط را بهتر کنیم و راضی هستیم که امروز نباختیم و شاید یک امتیاز هم بد نباشد و شروع کار ما همین یک امتیاز باشد.

وی با بیان اینکه مشکل تیم شاهین از تمرین و بدنسازی نیست، اضافه کرد: من به عنوان بدنساز و مربی تمرین‌دهنده در چند جا کار کرده‌ام. در بازی دچار مشکل می‌شویم که در این خصوص باید با بازیکنان صحبت کنم و مشکل را ریشه‌یابی کنیم.

این تیم درست می‌شود

ویسی بیان کرد: مبنای کار تیم ما دادن مالکیت توپ به حریف و استفاده از ضد حملات است و اگر از فضاهای خالی به خوبی استفاده کنیم، با قدرت از موقعیت‌هایمان بهره می‌بریم و می‌توانیم شرایط را بهتر کنیم.

وی با بیان اینکه شکل بازی را خودمان انتخاب کرده‌ایم و مجبور نبوده‌ایم، تصریح کرد: فرقی ندارد میزبان باشیم یا میهمان و شاید در یک بازی زورمان به تیم حریف برسد و در خانه حریف هم در زمین آنها بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین با بیان اینکه مشکل تیم را حل می‌کنیم، تصریح کرد: این تیم درست می‌شود و شک نکنید که وضعیت تیم ما بهتر خواهد شد.