به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ظهر چهارشنبه در نشست با  فرمانده انتظامی استان بوشهر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به تشریح نقش ارزشمند این مجموعه در تأمین و برقراری نظم و امنیت در جامعه پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بر اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی تأکید کرد و افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی در برگزاری برنامه‌های فرهنگی در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی اهتمام دارد.

وی ضمن تشریح ظرفیت‌های مجموعه تبلیغات اسلامی استان گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی ظرفیت‌های خوبی برای همکاری در حوزه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی با نیروی انتظامی دارد.

حجت الاسلام سروستانی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی ادامه داد: پیاده‌روی اربعین نمایشگاه تجلی وحدت امت اسلامی است و دشمنان تلاش‌ها و توطئه‌های زیادی برای بر هم زدن این مراسم دارند که در همین راستا نقش ارزشمند نیروی نظامی و امنیتی در برقراری امنیت این مراسم قابل ستایش است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان این که استان بوشهر از حیث امنیت در سطح کشور دارای جایگاه بسیار ممتازی است، به تشریح اقدامات مرکز فرماندهی انتظامی استان در یک سال اخیر پرداخت.

 سردار خلیل واعظی اضافه کرد: در استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای به منظور کاهش وقوع جرایم و افزایش میزان کشفیات صورت گرفته است و شاهد ارتقای شاخص‌های امنیتی در سطح استان هستیم.