به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام رضا خدری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: هر سال شاهد افزایش میزان حضور و شرکت مردم در این مراسم هستیم.

وی این حضور را بیانگر عشق و ارادت مردم به اهل بیت دانست و اضافه کرد: افزایش دو برابری حضور مردم در اربعین در شرایطی محقق شده است که دشمنان از همه ابزارها برای جلوگیری از حضور گسترده مردم در این مراسم استفاده کردند.

امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به اینکه اربعین حسینی تمرین بزرگی برای ظهور است، تصریح کرد: این قدرت اباعبدالله الحسین است که دل‌های همه مردم را به هم جذب می‌کند و از تمام ملیت‌ها در این راهپیمایی بزرگ شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت گام دوم انقلاب و لزوم تلاش در راستای تحقق این مهم بیان کرد: یکی از موضوعاتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید دارند، سپردن مسئولیت‌ها به جوانان است که باید شاهد همت بیشتری در این زمینه باشیم.

حجت‌الاسلام خدری با بیان اینکه در هر جایی که به جوانان اعتماد شده است جواب مثبت گرفته‌ایم، افزود: شور و نشاط، آرمان‌گرایی، خطرپذیری و شجاعت از ویژگی‌های جوانان است و مسئولان در استفاده از جوانان شایسته و توانمند تردید نکنند.

وی با تقدیر از دستگیری سرشبکه مجازی دشمن یعنی آمدنیوز  توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اضافه کرد: این اقدام رزم مدرن سپاه و انقلاب را به دشمن ثابت کرد.

امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه در مقابل سرویس‌های پیچیده اطلاعاتی دنیا، جوانان سپاه برتر و فوق تصور دشمن هستند، ادامه داد: این اقدام سپاه، ضربه محلکی در زمینه پدیده نفوذ در جمهوری اسلامی ایران به دشمن وارد کرد.

وی با بیان اینکه آمدنیوز در سه سال اخیر شایعه‌سازی، موج یأس، نفرت و بدبینی در جامعه ایجاد کرده بود افزود: اما نیروهای سپاه توانستند علی‌رغم حمایت تمامی سرویس‌های مدرن در فرانسه، نقشه‌های آن‌ها را خنثی کنند.