به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، محمود واعظی ظهر پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران در عسلویه اظهار داشت: شاهد روند مطلوب اجرای پروژه‌های سفر رئیس جمهور به استان بوشهر در شهرستان عسلویه هستیم.

وی با اشاره به برسی کمبودها و مشکلات جنوب استان، اضافه کرد: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر مصوبات خوبی داشته است که با پیشرفت مطلوبی روبرو بوده است و پیگیری جدی برای تکمیل آن خواهیم داشت.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به تخصیص ۵۱۳ میلیارد از اعتبارات سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر بیان کرد: تلاش می‌شود که اعتبارات مورد نیاز در زمان مقرر تخصیص یابد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ایجاد پارک‌ها، مکان‌های ورزشی و ساختمان بیمارستان افزود: پیشرفت خوبی را در زمینه استفاده از نیروهای بومی از فرصت های شغلی در عسلویه شاهد هستیم.

واعظی با اشاره به تشکیل کمیته مقابله با آلودگی هوای عسلویه در سطح ملی و استانی تصریح کرد: مسئله محیط زیست جزو اولویت‌های اصلی دولت است که در عسلویه وضعیت محیط زیست با شهرهای دیگر کشور تفاوت دارد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته مقابله با آلودگی هوای عسلویه به چارچوب خوب رسیده که امیدواریم هر چه زودتر مباحث مربوط به آلودگی عسلویه را نهایی کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری تاکید کرد: بودجه‌ اجرای این مصوبه‌ها توسط وزارت نفت تامین شده است که این بودجه برای محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و هم برای اقداماتی در سطح شهر عسلویه برای رفاه بیشتر مردم است.