به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، مهرداد کریمیان ظهر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: مسابقه حساسی را داریم و این مسابقه برای هر دو تیم شش امتیازی است.

وی با اشاره به اینکه برای خروج از بحران به سه امتیاز این مسابقه نیاز داریم اضافه کرد: با تمرینات انجام شده و صحبت‌هایی که در طول هفته داشتیم، امیدوارم با ارائه یک بازی خوب بتوانیم پیروز مسابقه فردا شویم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر خواستار حمایت هواداران از این تیم در مسابقه فردا شد و بیان کرد: امیدوارم با حمایت هوادارات به هر سه امتیاز مسابقه فردا دست یابیم و شاهد شرایط بهتری برای تیم باشیم.

وی با اشاره به اینکه هواداران از ما هر سه امتیاز را می‌خواهند تصریح کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و شرایط خوبی داریم و برای کسب پیروزی به زمین مسابقه می‌رویم.

کریمیان با اشاره به اینکه در صورتی که شیرزادی به مسابقه فردا نرسد از بازیکنان جوانان تیم استفاده می‌کنیم، افزود: ابراهیمی برای بازی در پست دفاع چپ آماده است و روحیه بازی را هم دارد.

وی با اشاره به اینکه با جان و دل به عنوان سرباز برای تیم شاهین کار خواهم کرد اظهار داشت: به باشگاه شاهین مدیون هستم و امیدوارم مردم هم خاطره خوبی از ما در ذهنشان داشته باشند.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در ارتباط با حضور کم‌تعداد خبرنگاران در نشست خبری نیز گفت: انتظار داریم همه کمک کنند تا شرایط تیم بهتر شود و خبرنگاران بیایند و ما را به چالش بکشند و پویا باشد. نبود پویایی خیلی بد است.