به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، محمدرضا دهخدا صبح پنج‌شنبه در دیدار با مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور سراسر استان بوشهر و مسئول فنی و اجرایی دو «رعد» اظهار داشت: ورزش دانشگاهی در سلامت قشر جوان نیز نقش بسزایی دارد.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور سراسر استان بوشهر نیز گفت: امیدوارم بتوانیم با تقویت همکاری مشترک بین تمام دانشگاه‌ها و توسعه مناسبت‌های ورزش دانشجویان به‌وسیله تبادل تجارب و ایده‌ها حضور در رویدادهای ورزشی مشترک را در سطوح مختلف فراهم کنیم.

سید عادل میری بیان کرد: دانشگاه پیام نور قدرت خود را در تمامی رشته‌ها به‌خصوص با قهرمانی والیبال و نایب‌قهرمانی بسکتبال در مسابقات یونورسیاد جهان به‌خوبی نشان داده است و این مسئله می‌تواند برای دانشگاه پیام نور و هم برای فدراسیون ملی در جهان ثمربخش باشد.

سید عادل میری مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور سراسر استان بوشهر به‌عنوان مسئول فنی و اجرایی مسابقات دو رعد با محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در خصوص تعامل و راه‌های توسعه ورزش دانشگاهی دیدار و گفتگو کرد.

سید عادل میری عضو کمیته فنی مسابقات ورزشی دانشگاه پیام نور کشور در این نشست گزارشی از فعالیت‌های دانشگاه پیام نور استان بوشهر ارائه کرد.