به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سید حسین حسینی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر تاکید ویژه‌ای بر نظارت مستمر بر بازار صورت گرفته است و در این راستا شاهد افزایش نظارت‌ها هستیم.

وی با اشاره به تشدید بازرسی‌ها، گشت‌های مشترک و حضور مداوم  بازرسان در سطح بازار خاطرنشان کرد: شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه افزایش غیر قانونی قیمت کالا و خدمات موارد را اطلاع دهند.

حسینی اضافه کرد: پیگیری لازم برای سوخت مورد نیاز آژانس‌های تاکسی تلفنی، سرویس مدارس دانش‌آموزی، وانت‌بارها، قایق‌ها، خودروهای استیجاری طرف قرارداد دستگاه‌های اجرایی و خدماتی، اسنپ و تپسی صورت گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: سهمیه لازم برای این موارد با همکاری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و حوزه اقتصادی استانداری ارائه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به عدم اخذ انشعاب گاز توسط تعدادی از شهروندان در سطح استان و ضرورت برآورد میزان نیاز نفت سفید در سطح استان، فرمانداری‌ها نسبت به مطالعه و بررسی آمار جامعه هدف و مصرف کنندگان نفت سفید اقدام می‌کنند.

حسینی تصریح کرد: روسای اتاق های اصناف سراسر استان نسبت به حضور موثر و اثر بخش تمام بازرسین اصناف در سطح بازار اقدام کرده و از هرگونه افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات که منجر به تخلف اقتصادی خواهد شد ممانعت کنند.