به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، مجید خورشیدی بعدازظهر دوشنبه در بازدید از ستاد انتخابات فرمانداری بوشهر اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مدت چهار دهه به پشتوانه مردم بااقتدار و صلابت در برابر هرگونه هجمه و مشکلات ایستادگی کرده است.

وی بابیان اینکه مردم در دوم اسفندماه امسال نیز با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای بی‌نظیر خلق خواهند کرد افزود: قانون‌مداری، بی‌طرفی، سالم، امن و بانشاط بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راهبرد اصلی مجریان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اضافه کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین رویداد سیاسی و اجتماعی پایان سال جاری است.

خورشیدی بیان کرد: انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی در نظام اسلامی است که در چهار دهه و در سخت‌ترین شرایط تحریم و جنگ در زمان مقرر برگزارشده است.

آمادگی ستاد انتخابات

فرماندار بوشهر نیز گفت: پایبندی مردم حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم به نظام مقدس جمهوری اسلامی بی‌مانند است و زمینه‌های برگزاری انتخابات سالم و پرشور در این حوزه فراهم است.

عباس جمشیدی بابیان اینکه اعضای اجرایی برگزاری انتخابات با آمادگی کامل برای صیانت و برگزاری پرشور آن آماده هستند افزود: بر اساس دستور وزیر کشور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸ با ثبت‌نام از داوطلبان نامزدی آغاز شده است.

 وی اضافه کرد: همه تمهیدات لازم و کامل برای برگزاری انتخابات در این حوزه اتخاذ و هم‌زمان با شروع فعالیت ستاد انتخابات مرکز انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم کار ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی نیز از روز گذشته در این حوزه آغازشده است.

جمشیدی تأکید کرد: شعار اصلی بیانیه گام دوم انقلاب، قانون مداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است و انتخابات تجلی عزم و اراده ملت بر تعیین سرنوشت خویش است و وظیفه عوامل مختلف اجرایی، نظارت و بازرسی ایجاد زمینه لازم برای برگزاری سالم و پرشور آن است.

فرماندار بوشهر با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام از داوطلبان مطابق قانون هفت روز است که از دیروز آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۶ آذرماه جاری ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: در نخستین روز ۹ نفر داوطلب در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ثبت‌نام کرده‌اند.