به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح ستاد انتخابات استان بوشهر اظهار داشت: شاهد تلاش‌های بسیار خوبی از سوی هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات در سطح استان هستیم.

وی تعامل و همکاری در برگزاری انتخابات را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد فضای مطلوب همدلی و همکاری در برگزاری انتخابات مجلس هستیم و مجریان و ناظران با قانون‌مداری در حال فعالیت هستند.

استاندار بوشهر بر لزوم رعایت قانون از سوی همه کاندیداها و پرهیز از تبلیغات زودهنگام تاکید کرد و ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف ستاد انتخابات استان بوشهر برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و پاک است.

وی تبلیغات زودهنگام را تخلف دانست و با تاکید بر پیگیری تخلفات انتخاباتی بیان کرد: ستاد انتخابات، پلیس فتا و فرمانداری‌ها باید تخلفات در این عرصه را پیگیری کنند.

گراوند با بیان اینکه خانه ملت محل ریل‌گذاری مسیر پیشرفت و توسعه کشور است خاطرنشان کرد: کاندیداها باید بر اساس برنامه تعیین شده انجام شود و در این زمان هر کاندیدایی باید توانمندی خود را معرفی و از تخریب رقبای خود پرهیز کند.

وی با تقدیر از همدلی، تعامل و همکاری دست‌اندرکاران انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته دوم اسفندماه امسال شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور و باشکوه با همکاری همه مردم خواهیم بود.