دیدار استقلال و شهرخودرو با حضور حدود ۵۰ هزار تماشاگر برگزار شد.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از ایسنا، تیم‌های استقلال و شهرخودرو امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

حواشی نیمه نخست بازی به شرح زیر است:

دیدار استقلال و پدیده در حضور نزدیک به ۵۰ هزار هوادار در حال برگزاری است.

پیش از آغاز این دیدار، سید مهدی رحمتی به سمت نیمکت استقلال رفت و به استراماچونی و دیگر اعضای تیم استقلال گل داد. او همچنین صحبت‌هایی را با سرمربی استقلال به صورت درگوشی داشت.

خورشیدی، داور بازی در همان دقایق ابتدایی نیمه اول مقابل آندره‌آ استراماچونی خطای بازیکن استقلال را گرفت. بازیکنان و کادرفنی استقلال در این صحنه اعتقاد داشتند که خطایی رخ نداده و به همین دلیل استراماچونی به داور اعتراض کرد. اعتراض استراماچونی باعث شد که داور بازی به او تذکر بدهد. در ادامه بازی آرام شد اما در دقایق پایانی نیمه نخست دوباره صحنه‌ای رخ داد که اعتراض‌ها دوباره شروع شد. در این صحنه استقلالی‌ها اعتقاد داشتند که خورشیدی باید خطای محمدی‌مهر روی غلامی را اعلام می‌کرد که این اتفاق رخ نداد. پس از این صحنه هواداران استقلال علیه داور فحاشی کردند. سپس داور چند دقیقه با بازیکنان استقلال صحبت کرد و به آن‌ها تذکر جدی داد و در نهایت عارف غلامی را با کارت زرد جریمه کرد. این کار باعث خشم هواداران استقلال شد.

شیخ دیاباته در دقیقه ۳۵ برخورد شدیدی با رحمتی داشت که منجر به مصدومیت خودش و رحمتی شد. البته این دو بازیکن برای ادامه بازی مشکلی نداشتند. داور در این صحنه به شیخ دیاباته کارت زرد داد تا او چهار کارته شود و بازی با پیکان را از دست بدهد.

انتهای پیام