به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، میشو کریستیچویچ ظهر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و همه مجموعه تیم تمام تلاش خود را می‌کنند تا نتیجه لازم را بگیریم.

وی با اشاره به اینکه برای تمرین و اصلاح بازیکنان زمان لازم را در اختیار نداریم اضافه کرد: صنعت نفت آبادان تیم پنجم جدول است و بازی سختی مقابل این تیم داریم و برای بردن تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه تیم صنعت نفت فقط در دو بازی خارج از خانه باخته است، ادامه داد: فردا بازی سختی مقابل این تیم داریم ولی برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

وی از تلاش برای جذب بازیکنانی به تیم شاهین برای افزایش کیفیت تیم خبر داد و اضافه کرد: با تعدادی بازیکن صحبت‌هایی داشته‌ایم ولی تصمیم نهایی هنوز گرفته نشده است و باید شرایط باشگاه را هم در نظر بگیریم.

کریستیچویچ با اشاره به اینکه نفت آبادان هم از یک مربی کروات بهره می‌برد افزود: اسکوچیچ بازیکنان باکیفیتی جذب کرده و تیم خوبی دارد و یک فوتبال زیبا را به نمایش می‌گذارد و نتایج خوبی کسب کرده است.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش خودمان را می‌کنیم که موقعیت‌های مناسبی خلق کنیم و برای برد وارد زمین می‌شویم، بیان کرد: باید در رفتار و نحوه تمرینات تغییر ایجاد کنیم و جای امیدواری وجود دارد.