امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 827
     
 • بازی های این فصل برخلاف فصل گذشته که در۲ گروه برگزار شد، امسال به شکل دوره ای ۸ تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت. نگاهی کوتاه از دید خبرنگار وب سایت  باشگاه استقلال به ۸ تیم شرکت کننده در این رقابت ها: پارسی:تیمی که فصل قبل با هزینه هایی که انجام داد نگاه همه…

  بازی های این فصل برخلاف فصل گذشته که در۲ گروه برگزار شد، امسال به شکل دوره ای ۸ تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت. نگاهی کوتاه از دید خبرنگار وب سایت  باشگاه استقلال به ۸ تیم شرکت کننده در این رقابت ها:

  enlightenedپارسی:تیمی که فصل قبل با هزینه هایی که انجام داد نگاه همه را به خود جلب کرد و بازیهای زیبا و درخشانی هم انجام داد،این باشگاه ثروتمند به نظر میرسد که مانند سال گذشته باز هم خوب هزینه کرده و می خواهند در جمع تیم های بالای جدول باشند.

  enlightenedپاس:قهرمان فصل قبل به نظر میرسد امسال قدرت سالهای قبل را نداشته باشد، اما باز هم پاس، پاس است و همیشه بازیهای زیبایی انجام میدهد، به هر حال پاس امسال هم از بخت های قهرمانی به شمار می آیند.

  enlightenedابوذر:اما نائب قهرمان فصل گذشته امسال خرید های خوبی انجام داده و به گفته خودشان تیم را برای سطحی بالاتر از بخش بوشکان بسته اند و به نظر میرسد عزمشان را برای قهرمانی در این فصل جزم کرده اند و از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل هستند.

  enlightenedاستقلال: تیمی که فصل گذشته کلی حاشیه به وجود آورد. و تیم هایی در این بین  سود و ضرر کردند.استقلال امسال تمرینات منظمی را انجام داده و با آوردن چند بازیکن، سعی کرده ضعف هایش را برطرف کند ، استقلال میخواهد خود را در جمع ۳تیم اول ببیند.

  enlightenedوالفجر:تیمی که فصل قبل از حواشی سود برد و در لیگ ماند، والفجر می خواهد امسال بازی های ضعیف فصل قبل را جبران کند و باز هم همان والفجر قبل یعنی تیمی با سبک قدرتی در میادین ظاهر شود.

  enlightenedشاهین:تیمی که امسال با خرید هایی که انجام داده تفاوت زیادی با شاهین فصل قبل دارد، و می خواهد خود را در بالای جدول ببیند، شاهین امسال دنبال قدرت از دست رفته خود است و سعی میکنند خود را در بین ۳تیم برتر قرار دهند.

  enlightenedکشاورز:تیمی که فصل قبل می توان جزء پدیده لیگ معرفی کرد ، فصل قبل بازی های خوبی به نمایش گذاشت و امسال می خواهند در لیگ بدرخشند.

  enlightenedبهارستان:تیمی که بعد از مدت ها تازه ۳ سالی است که دوباره فعایت خود را آغاز کرده بسیار خوب نتیجه گرفته فصل قبل موفق شد از گروه خود صعود کند ودر ضربات پنالتی حذف شد،امسل می خواهند خود را در میان تیم های بالا نشین جدول ببینند.

  گزارش:مهدی قاضی پور

  نظرات کاربران در "نگاهی کوتاه به تیم های حاضر در لیگ دسته یک بخش بوشکان"
  آخرین اخبار