به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی بعدازظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی جشنواره مردمی فیلم عمار بوشهر اظهار داشت: روایت گری انقلابی در حوزه فیلم از رسالت‌های جشنواره فیلم عمار است که لازم است در این زمینه اقدامات انقلابی و ارزشی انجام شود.

وی ضمن تأکید بر لزوم برگزاری باشکوه جشنواره فیلم عمار گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار نقش مهمی در توسعه و تقویت هنر انقلاب دارد و فیلم‌های جشنواره عمار در مراکز فرهنگی استان بوشهر اکران می‌شوند.

سروستانی با بیان اینکه جشنواره فیلم عمار نقش مهمی در توسعه و تقویت هنر انقلاب دارد، اظهار داشت: این جشنواره ظرفیت مناسبی برای بروز خلاقیت‌های جوانان انقلابی است و باعث افزایش تنوع در تولید آثار هنر انقلاب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و همچنین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خواستار انتخاب زمان‌بندی دقیق و شایسته برای برگزاری این مراسم شد و افزود: شبکه تبلیغی، کانون‌های فرهنگی و مبلغان سازمان تبلیغات اسلامی برای تبلیغ اکران آثار این جشنواره آمادگی لازم را دارند.

امید پارسایی فر رئیس حوزه هنری استان بوشهر نیز از آمادگی مجموعه حوزه هنری برای اکران فیلم‌های جشنواره در سینمای مرکزی بوشهر (سینما بهمن) یا سالن آمفی‌تئاتر حوزه هنری خبر داد.