به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در بازدید از پروژه فاضلاب بوشهر اظهار داشت: ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیز از اعتبارات شرکت آب و فاضلاب کشور جذب کرده‌ایم.

وی از همکاری شرکت آب و فاضلاب کشور و پنج استان معین که برای حل مشکلات آب استان بوشهر اقدام کردند قدردانی کرد و گفت: حذف نوبت‌بندی آب در برخی نقاط مهم بوشهر از اقدامات بسیار مهم استان در یک سال اخیر است.

استاندار بوشهر بیان کرد: تنها مرکز استان کشور که آب نوبت‌بندی شده داشت بود که با همت مدیران استان این مشکل در بوشهر برطرف شد.

گراوند با بیان اینکه پروژه فاضلاب بافت قدیم بوشهر پایان امسال تکمیل می‌شود گفت: با توجه به حجم کارهای انجام‌شده در مورد پروژه فاضلاب بافت قدیم بوشهر، این پروژه مهم تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.

گراوند اظهار داشت: با وجود مشکل فاضلاب شهر بوشهر، به همت مدیران استانی، ساماندهی فاضلاب بافت قدیم در برنامه‌ریزی‌شده و هم‌اکنون این پروژه به خوبی در حال کار است.

وی بابیان اینکه تلاش خواهیم کرد منابع مالی برای تکمیل بهسازی ایستگاه فاضلاب شهر بوشهر تأمین کنیم، ادامه داد: ایستگاه فاضلاب شهر بوشهر هم در حال بهسازی است و با سرعت خوبی در حال اجراست.

گراوند تأکید کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در حوزه آب و همت شرکت آب و فاضلاب شهری بوشهر، کارهای اساسی و اصولی در این بخش صورت گرفته است.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات مالی اما ساماندهی فاضلابی شهر بوشهر و ایستگاه‌های پمپاژ تعطیل نشده است.