به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی عصر شنبه در دوره آموزشی مبشران اظهار داشت: بسته دوم آموزش مقدماتی دوره آموزشی مبشران استان بوشهر با حضور روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان برگزار شد.

وی ضمن اشاره به اهداف برگزاری این دوره اضافه کرد: این دوره آموزشی در راستای توانمندسازی روحانیون مستقر و با توجه به ارزیابی‌های انجام شده است.

کارشناس آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر نیز اظهار داشت: پس از انجام بررسی‌های میدانی در ارتباط با اطلاعات تکمیلی و برنامه‌های مورد نیاز آنان برگزار می‌شود تا آموزش‌ها و خدمات لازم بر اساس توانمندی‌های مبلغین در اختیار آنان قرار بگیرد.

حجت الاسلام سیدجلال سعیدی افزود: به موجب ارزیابی‌های صورت گرفته مبشران در چهار گروه امام، هادی، سفیر و امین سطح بندی شده‌اند و آموزش روحانیون مستقر به‌عنوان اولین جامعه هدف سازمانی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: آموزش‌های انجام شده در سه مرحله مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته در حال برگزاری است و برنامه اجرایی در استان بوشهر بسته دوم مرحله مقدماتی است.

حجت‌الاسلام سعیدی به زمان برگزاری این دوره اشاره کرد و گفت: این دوره آموزشی به مدت دو روز و با تدریس حجت‌الاسلام موسوی فراز و حسینی و همچنین آقای گوهری از اساتید اعزامی از مرکز در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در حال اجرا است.

دوره آموزشی مبشران استان روزهای ۵ و ۶ بهمن ۹۸ با حضور روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار می‌شود.