به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالحسن رفیعی‌پور عصر شنبه در نشست شورای اداری بخش دلوار با تاکید بر لزوم معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان اظهار داشت: بخش دلوار تنگستان از ظرفیت‌های بالقوه بسیاری در حوزه‌های مختلف بخصوص گردشگری دریایی و تجارت برخوردار بوده که ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی این ظرفیت‌ها است.

وی اضافه کرد: بخش دلوار تنگستان ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد اما هنوز زیرساخت‌های استفاده از این ظرفیت‌ها فراهم نشده و لازم است با برنامه ریزی و آینده نگری این ظرفیت‌های بالقوه را نمایان سازیم.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه برای اسکان مسافران باید مکان‌هایی در ساحل و مدارس در نظر گرفته و نسبت به سرویس دهی آن اقدام شود تصریح کرد: باید معرفی شهرستان تنگستان به گونه‌ای صورت گیرد که برای مسافران محل گذر نباشد بلکه باید هدف گردشگران باشد.

رفیعی پور توجه به مبلمان شهری و رفع نواقص موجود را مهم برشمرده و از شهرداری دلوار و دهیاران خواست در فرصت باقیمانده نسبت به رفع نواقص اقدام کنند.

وی یادآور شد: در ایام نوروز و همچنین ایام باقی مانده به نوروز، نظارت بر بازار باید مستمر ادامه داشته باشد و اجازه گران فروشی و افزایش قیمت‌ها داده نشود.