به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام ابوذر شاد صبح یکشنبه در نشست بصیرتی بسیجیان شهر بوشهر اظهار داشت: وحدت، همدلی و دشمن‌شناسی ملت‌های مسلمان منطقه و آزادی‌خواه جهان و نفوذ قدرت انقلاب اسلامی در سراسر جهان صدای شکست پایه‌های ظلم و ستم استکبار جهانی و آمریکا به صدا درآمده است و در آینده نزدیک به گوش همگان خواهد رسید.

شاد با اشاره به اینکه استکبار هیچ وقت شکست و نابودی انقلاب اسلامی را از ذهن خود دور نخواهد کرد و همیشه در فکر نابودی نظام ماست، اضافه کرد: دوری از اصول انقلاب، نظام و فاصله گرفتن از اندیشه‌های امام و رهبری و تفرقه و اختلاف در جامعه ایران و حتی جامعه مسلمانان می‌تواند دشمنان را به خواسته‌های خود نزدیک‌تر کند.

وی با بیان اینکه تلاش‌های استکبار جهانی بر علیه نظام اسلامی بر دو محور تحریم اقتصادی و تهاجم فرهنگی متمرکز شده است، گفت: در مقابله با دسیسه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار دو راهکار اساسی بیشتر وجود ندارد که ملت و نظام ما یا باید قدرتمند و قوی باشد و یا باید تمام قد نوکر استکبار باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه ملت و در رأس آن بسیجیان، سپاه و نیروهای مسلح برای پاسخ به تهدیدات آمادگی کامل دارند، گفت: آمادگی نیروهای مسلح به ویژه سپاه در سطح بسیار عالی است و هر گونه دست‌کجی استکبار به نظام اسلامی را با جواب کوبنده پاسخ خواهد داد.

شاد با تاکید بر اینکه سپاه با آمادگی‌های خود در سطح‌های عالی نظامی به دنیا نشان داد قدرت پوشالی آمریکا قابل برخورد است، تصریح کرد: مقاومت ملت ایران در برابر فشارهای استکبار و ایستادگی آنان نشان داد که قدرت استکبار پوشالی است.

وی با بیان اینکه قدرت پوشالی آمریکا در سایه انقلاب اسلامی شکست خورده و رو به افول است، گفت: پیشرفت انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به جهانیان نشان داد که می‌شود از نظم جهانی تحمیل شده توسط استعمار و استکبار رهایی پیدا کرد و پایه‌های آن را به لرزه درآورد.