بوشکان نیوز: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان طی پیامی ضمن اشاره به حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات دوم اسفند، انتخاب دکتر رضایی بعنوان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی را تبریک گفتند. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

صحنه حماسی و پرشور انتخابات ۲ اسفند، آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره مصمم و پر امید ملت ایران اسلامی و عشق و علاقه آحاد مردم به ارزش ­های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را به همه مردم جهان نشان داد و همانگونه که رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند پیروز واقعی انتخابات، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

ضمن قدردانی از شرکت پرشور و حداکثری همشهریان گرانقدر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند انتظار می رود با سپری شدن دوران رقابت انتخاباتی، همه جناح ها، گروه ها و تشکل های سیاسی با احترام به خلق این حماسه عظیم و درک پیام آن، با وحدت و همدلی و با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود، نماینده محترم مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی را یاری کنند تا مسیر تعالی و پیشرفت کشور سرعت بیشتری بگیرد و بهترین خدمات به مردم اقصی نقاط کشور به ویژه مردم شهرستان دشتستان و مردم همیشه در صحنه شهر بوشکان ارائه شود.

انتخاب جناب آقای دکتر رضایی بعنوان نماینده مردم شریف دشتستان بزرگ در مجلس شورای اسلامی را به ایشان و همه آحاد مردم خطه بزرگ دشتستان تبریک عرض می نماییم.

دوام توفیق منتخب محترم را در رفع مشکلات اشتغال و تولید، تامین معاش اقشار ضعیف و اعتلای جامعه اسلامی و انقلابی ایران در عرصه های مختلف مستدعی هستیم.