به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالمجید دراهکی عصر یکشنبه در نشست با مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به اهمیت حفظ سلامت مهارت آموزان و به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، همه کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه‌ای تا آخر هفته جاری تعطیل‌شده است.

وی با اشاره به خطر شیوع کرونا و ضرورت مراقبت از کارآموزان این اداره کل گفت: تمامی کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر، از چهارم تا نهم اسفندماه ۱۳۹۸ تعطیل شدند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر از در اولویت بودن پیشگیری و حفظ سلامت کارآموزان خبر داد و افزود: آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر دارای ۹۵ کارگاه آموزشی در مراکز ثابت شهری است

وی در خصوص احتمال تداوم تعطیلی‌ها در این کارگاه‌ها اظهار کرد: فعلاً تعطیلی برای هفته جاری اعلام‌شده و بدیهی است که با توجه به شرایط روزهای آتی در خصوص آغاز به کار و یا تعطیلی مجدد کارگاه‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر با بیان اینکه در هر کارگاه آموزشی بین ۱۲ تا ۲۰ کارآموز مهارت‌آموزی می‌شوند، خاطرنشان کرد: تعداد کارآموزان در استان بوشهر اما در مجموع بیش از هزار نفر است.