بوشکان نیوز: داریوش رحیمیان راد شهردار بوشکان طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز و تحول است. آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن.بهار فصل غبار روبی از آرزوی دیرینه شهروندان برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزوست که بهار را برای همیشه در این شهر جادوانه خواهد ساخت.

وظیفه خود میدانیم حلول سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی همشهریان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق شهروندان و نیز پیشرفت و آبادانی شهرمان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

سالی که گذشت کشور دچار حوادث تلخی گردید متاسفانه به دستور شقی ترین افراد عالم و توسط استکبار جهانی، شهادت سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی رقم خورد که این باعث تالم خاطر امت اسلامی گردید و مشکلاتی را برای جامعه بوجود آورد، لکن با رفتن او به حول و قوه الهی کار او و راه او متوقف نخواهد شد و ان شا الله همگان ادامه دهنده راه آن شهید بزرگوار باشیم.

همچنین شیوع ویروس منحوس کرونا که باعث بروز مشکلات عدیده ای گردیده و ان شا الله به فضل الهی و توسل به اهل بیت(ع) و تدابیر لازم همه دستگاهها شاهد از بین رفتن این مشکل در سراسر میهن اسلامی خواهیم بود. علیرغم مشکلات موجود و رکود اقتصادی شاهد اقدامات سازنده در عرصه های مختلف در سطح شهر بوده ایم که نشانه مدیریت کارآمد با رعایت اصل صرفه جویی بوده است.

آرزوهای ما برای بوشکان و شهروندان آن، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.

آبادتر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم، و حالی احسن از امروز داشته باشیم. چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین لحظات عمر خود را در سنگر خدمت به مردم میگذرانند.

به پاس خدمات و زحمات اعضاء محترم شورای اسلامی شهر، کارمندان و کارگران خدوم شهرداری بوشکان بر خود واجب میدانم مراتب تقدیر و تشکر را عرض نمایم و از خداوند متعال برای آنان و خانواده های محترمشان صحت و سلامتی مسئلت نمایم. در این عید سعید باستانی و در نخستین بهار از دهه پنجم انقلاب اسلامی، با امید به فردایی بهتر و بهاری پربار تر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می‌گذاریم و متواضعانه از او طلب می کنیم که: یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

داریوش رحیمیان راد

شهردار بوشکان