علی درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۱۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات استانی و به همین میزان اعتباراتی از مرکز در مجموع به میزان ۲۰۰ میلیارد ریال برای مقابله با کرونا به استان بوشهر تخصیص یافت.

وی تصریح کرد: این مبلغ در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر قرار گرفت.

درویشی با تأکید بر توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت در مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: در این راستا همکاری و همراهی همه قشرهای جامعه در شکست ویروس کرونا ستودنی است.

وی از تخصیص اعتبارات لازم برای تسریع در خدمات‌رسانی در مقابله با کرونا ویروس خبر داد و بیان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در جامعه در ستاد مقابله با این ویروس برنامه‌ریزی منسجمی برای ساماندهی اماکن بهداشتی درمانی استان بوشهر انجام شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با بیان اینکه منابع اعتباری لازم برای مقابله با ویروس کرونا تخصیص یافت خاطرنشان کرد: این اعتبارات برای کمک به امکانات بهداشتی و درمانی استان بوشهر تخصیص یافت

درویشی تصریح کرد: در این راستا پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان بالاترین تخصیص اعتباراتی برای مقابله با ویروس کرونا دریافت کردند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بوشهر با بیان اینکه این اعتبار برای تجهیز و آماده سازی سریع مراکز درمانی است، خاطرنشان کرد: اولویت کار در حال حاضر سلامت شهروندان استان است و سازمان مدیریت این مهم را دنبال می‌کند.