به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی ظهر یکشنبه در نشست ویدئو کنفرانس با استاندار بوشهر اظهار داشت: بوشهر جز بهترین استان‌ها در کنترل بیماری کرونا بود و باید از تلاش‌های استاندار و مدیران استانی و همچنین کادر درمانی پزشکان و پرستاران استان بوشهر تشکر کنم.

وی با اشاره به سخنان استاندار بوشهر مبنی بر توسعه زیرساخت‌های دولت الکترونیک در دولت تدبیر و امید گفت: ضمن تأیید سخنان استاندار بوشهر بخشی از مدیریت در کشور باید الکترونیکی شود و در جلسات ستاد کرونا با استفاده از همین ظرفیت، استانداران همیشه پای خط هستند.

رئیس جمهور ادامه داد: بعد از پایان بیماری کرونا جلسات مهم دولت را به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهیم کرد. ضمن اینکه اکنون با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک رابطه خوبی بین مرکز و استان‌ها برای مدیریت بیماری کرونا به وجود آمده است.

وی در پاسخ به درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای ایجاد مرکز درمانی دولتی در عسلویه گفت: درخواست استان بوشهر مبنی بر ایجاد مرکز درمانی در عسلویه را دنبال خواهیم کرد.

روحانی از اقدامات استان بوشهر در مقابله با سیل هفته گذشته هم قدردانی کرد و گفت: بوشهر استان مهم و سرنوشت سازی است و سخت گیری برای کنترل مراکز تولیدی و صنعتی جهت مقابله با کرونا برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

رئیس جمهور خطاب به استاندار بوشهر گفت: از تلاش شما و پزشکان و مسئولان استان بوشهر تشکر می‌کنم و سلام بنده را به مردم استان بوشهر برسانید.