صفر آریان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خدمت رسانی و حمایت و امدادرسانی به مردم در حوزه «احسان و نیکوکاری» با مشارکت خیرین و پشتیبانی سازمان‌ها یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: مدیران و رهبران سازمان‌ها و کسانی که مسئولیت‌های سنگین اجتماعی و فرهنگی و عمرانی دارند، نباید از افراد جامعه و به ویژه خانواده خود غافل شوند، بلکه با درک شرایط خاص ویژه در مقابله با ویروس کرونا، باید به علاوه بر مسئولیت اجتماعی، به مسئولیت خود در نهاد خانواده و همچنین در جامعه به عنوان خانواده بزرگ‌تر بپردازند، که پاداش الهی را بر خواهد داشت.

معاون هماهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: با شعار و آرزو نمی‌توان به چیزی دست یافت؛ کار و عمل و سخت کوشی است که شیرینی موفقیت را به کام انسان می‌نشاند.

وی بیان کرد: یکی از وظایف مدیران و رهبران فعالیت‌های خدمت رسان جهادی و نیکوکاری و سایر حوزه‌ها؛ امیدوار کردن افراد و توجه دادن آنها به امدادهای خداوند، در راه رسیدن به اهداف است.

آریان‌پور افزود: در اتخاذ تصمیمات باید به عوارض و پیامدهای آن توجه کرد و همچنین حفظ وحدت و انسجام سازمان را از مهم‌ترین مسائل در تمامی زمان‌ها دانست.

وی به تشریح مشارکت خیرین در مقابله با ویروس کرونا پرداخت و گفت: بیش از ۳۰ کارگاه جهادگرانه و مردم پایه در راستای تولید ماسک و دستکش با مشارکت حمایتی خیرین بوشهری در سطح مناطق استان راه اندازی شده و فعال است.

معاون هماهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: طی ۱۲ روز توسط این کارگاه‌ها روزانه بیش از ۱۰ هزار ماسک، تعداد ۲۰ هزار دستکش و ۲ هزار ژل ضدعفونی کننده برای مقابله با کرونا تولید و بسته بندی شده است.

وی افزود: با تأکیدات و پشتیبانی معنوی آیت الله صفایی بوشهری، این بسته‌های بهداشت در ایستگاه‌های ایست بازرسی و پایگاه‌های غربالگری و در سطح افراد نیازمند، سالمندان و معلولین و خانواده‌های بی بضاعت و مراکز خون‌گیری سازمان انتقال توزیع شده است.

آریان‌پور تصریح کرد: این حرکت کماکان با مدیریت دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و همت خیرین در حال انجام است.