بوشکان نیوز: شهر و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان طی پیامی فرا رسیدن هفته معلم و روز کارگر را تبریک گفتند. متن این پیام بشرح ذیل است:

بی شک همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ ورزی است و در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه معلمان و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت.

بی تردید، تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است و چه بهانه ای نیکوتر از سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، برای بزرگداشت مرتبت والای معلم تا مقام رفیع معلمان را ارج نهیم و قدردان و سپاسگزار این میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت باشیم.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم، به معلمان سخت کوش ، امیدواریم که به لطف خداوند باری تعالی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) با تلاش و همت همه معلمان صبور این سرزمین شاهد شکوفائی هرچه بیشتر نو نهالان و دانش آموزان میهن اسلامی به ویژه دانش آموزان عزیز شهر بوشکان باشیم در ادامه نکوداشت روز جهانی کار و کارگر و به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف مومن و صبور ایران اسلامی ،فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا به تاسی از پیامبر اکرم (ص) زحمات بی دریغ آنان را ارج نهیم.

بدینوسیله ضمن تقدیر از کارگران متعهد و پر تلاش شهرمان ، به ویژه کارگران خدوم و زحمتکش شهرداری این روز خجسته را به یکایک آنان شاد باش عرض نموده ، توفیق و سلامتی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

 

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان