بوشکان نیوز: شهردار بوشکان طی پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره ) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی خویش و به پشتوانه ایمان و اعتقاد و محبت همیشه ماندگارش در دلهای ایرانیان جاودانه مانده و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران گشوده است .

قیام خونین ۱۵ خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، روزی که جمعی از مردان و زنان انقلابی و ایثارگر جان خویش در طبق اخلاص نهاده و به تأسی از مولای خود حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با نثار خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردند.

اینجانب سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران بویژه مردم متدیّن و انقلابی شهر بوشکان، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان عزّت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی مسألت دارم.

دایوش رحیمیان راد

شهردار بوشکان