به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالله نادری صبح شنبه در نشست با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج با اشاره به جایگاه دانشگاه آزاد در سطح شهرستان بر ضرورت انجام کارهای پژوهشی متناسب با نیاز شهرستان تاکید کرد و گفت: انتظار داریم دانشگاه آزاد در این مسیر گام‌های بلندی بردارد.

وی افزود: با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامگذاری شده انتظار داریم دانشگاه در تحقق این شعار نیز ایفای نقش کند.

نادری با اشاره به شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان یادآور شد: اگر قرار شد امتحانات پایان ترم به صورت حضوری برگزاری شود حتماً باید پروتکل‌های بهداشتی در زمان برگزاری امتحانات رعایت شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج نیز از حمایت‌های فرماندار شهرستان تقدیر کرد و ادامه داد: مجموعه دانشگاه آزاد افتخار دارد که پیشگام آموزش آنلاین در کشور است والحمد الله به تدریج این ظرفیت را فعال و ارتقا بخشیده است.

اشکان معصومی افزود: هم اکنون در بین سازمان و استان‌ها در مورد نحوه برگزاری آزمون پایان ترم جاری بحث ورایزنی در حال انجام است و ما نیز پیشنهادات لازم به استان ارسال کرده‌ایم.