به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند یکشنبه‌شب در همایش مجازی با ماسک لبخند بزن بوشهر اظهار داشت: غلبه بر کرونا نیازمند همراهی و مشارکت همگانی است و رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک نقش مهمی در این زمینه دارد.

وی تصریح کرد: با کمک دستگاه‌های اجرایی، نهادها و سازمان‌های استان می‌توانیم با شکست ویروس کرونا و بهبودی وضعیت استان، شرایط عادی بر استان حکم‌فرما شود.

استاندار بوشهر بیان داشت: با توجه به شرایط حاکم در جامعه، تغییر نوع معاشرت یکی از الزامات هر فرد است که رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در این مهم از اولویت‌ها است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ماسک می‌تواند ابتلاء به ویروس کرونا را در فرد کاهش دهد، افزود: استفاده از ماسک و آمار کم این ویروس موجب خدمات بهتر نظام سلامت به جامعه می‌شود.

گراوند اظهار داشت: تأمین ماسک یکی از اقدامات ضروری است که مجموعه سپاه استان با تهیه ۲۰۰ هزار بسته بهداشتی در این راستا، اقدام فرهنگی مؤثری را انجام داده است.

وی ضمن تقدیر از همه اصناف، کادر درمان و بهداشت و همشهریان بوشهری، عنوان کرد: انجام نکات بهداشتی بهترین کمک به جامعه سلامت است.