به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، محمد رضایی ظهر یکشنبه در جمع پاسداران سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر اظهار داشت: جریان تحریف نقش نفوذی دشمن در رسیدن به اهداف شوم خود را ایفا می‌کند.

وی اضافه کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، برای شکست تحریم‌ها، اول باید جریان تحریف را شکست دهیم زیرا جریان تحریف در واقع بال حرکت جریان تحریم است.

رضایی ادامه داد: اگر این بال‌ها را بشکنیم تحریم قطعاً شکست کامل‌تری خواهد خورد و البته ملت ما نشان داده است که با روح حسینی و عاشورایی خود، انشاالله هر روز به سمت تمدن نوین اسلامی گام‌های بلند تری بر می‌دارد.

وی با بیان اینکه زیارت عاشورا تجسم یک مرزبندی واقعی با دشمنان است، افزود: زیارت عاشورا در واقع اعلام شفاف دوستی با دوستان اهل بیت و دشمنی با دشمنان اهل بیت است.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: زیارت عاشورا یک درس زمان شناسی، جریان شناسی، جبهه شناسی و دشمن شناسی است که هر چهار مورد آن برای بصیرت داشتن لازم است.

رضایی اضافه کرد: در معانی عمیق زیارت عاشورا به جریان تحریف و بنیان نهادن اساس ظلم به اهل بیت هم به خوبی اشاره شده است و می‌طلبد در این ایام محرم و صفر جریان انحرافی تحریف تبیین شود.

وی اظهار داشت: انحراف انقلاب مشروطیت از اهداف اولیه، نتیجه عملکرد جریان متنفذ تحریف بود حتی می‌شود گفت اگر جریان تحریف مسیر مشروطیت را منحرف نکرده بود استعمار بیرونی به کمک استبداد داخلی و عوامل آنها جرأت بر دار کشیدن شهید بزرگ شیخ فضل الله نوری را نداشتند.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اهداف جریان تحریف ادامه داد: جریان تحریف از یک طرف شعار ما نمی‌توانیم را تبلیغ می‌کند و از طرف دیگر تلاش می‌کند قدرت دشمنان ملت مسلمان ایران را بسیار بزرگ جلوه دهد تا روح نا امیدی و وابستگی در ملت را ترویج دهد.

وی خاطرنشان کرد: به برکت نفس مسیحایی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، ملت مسلمان ما قله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح کرده و یا در حال فتح کردن هستند.