به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سرهنگ پاسدار محمد رضا زارعی تبار ظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ۱۴۰ برنامه در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، رزمایش اقتدار، زنگ ایثار و شهادت، افتتاح نمایشگاه عکس، نهضت روشنگری، مسابقه کتابخوانی، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری میز خدمت جهادی و افتتاح طرح‌های اقتصادی از مهمترین برنامه می‌باشد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی افزود: همچنین ۲۸ پروژه محرومیت زدایی در سطح شهرستان افتتاح و ۵۰ گروه جهادی به مناطق محروم نیز اعزام می‌شوند.

زارعی تبار بیان کرد: علی رغم همه حمایت‌های کشورهای جهان از رژیم بعث عراق ولی آنها شکست خوردند که اعتماد و توکل مردم به خدا، رهبرهای حضرت امام (ره)، تاکتیک مقاومت در مقابل دشمن و حضور مردم در کنار نیروهای مسلح از عوامل پیروزی در مقابل دشمنان بوده و در ادامه راه نیز به همین عوامل نیاز داریم.

وی بیان کرد: امروز فرهنگ مقاومت که نشأت گرفته از ایران اسلامی می‌باشد در تمام جهان ثاری و جاری است.

زارعی تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز در اوج اقتدار و عزت است و در جنگ هشت ساله حتی دشمن یک وجب خاک ایران نیز نتوانست بگیرد.