به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید علی حسینی صبح جمعه در حاشیه برگزاری مراسم زیارت از راه پیامبر در دیر اظهار داشت: در فضای مجازی گاهی اوقات به مقدسات انواع اهانت‌ها می‌شود و ما بی تفاوت هستیم و با کمال تأسف عده‌ای هم آن را پخش می‌کنند و یک نفر غلطی کرده دیگران هم بدون تأمل بازتاب می‌دهند.

وی با تسلیت به خانواده دانش آموز دیری، یادآور شد: گاهی اوقات یک مسئله‌ای که هنوز مشخص نیست و هنوز دادگستری رسیدگی نکرده و قاضی پرونده نظر نهایی اش را اعلام نکرده است، می آیند خبری را پخش می‌کنند و ۳ روز خوراک برای شبکه بی بی سی فارسی و اینترنشنال درست می‌کنند که ببینید در جمهوری اسلامی وضع به کجا رسیده که دانش آموزش بخاطر فقر و نداشتن گوشی خودکشی کرده است.

امام جمعه دیر با تاکید بر اینکه بگذارید مسئله روشن شود، افزود: ما هم می‌توانیم حرف بزنیم ولی قبل از اینکه قضیه روشن شود، اظهار نظر کردن درست نیست.

وی با بیان اینکه حضرت محمد (ص) حسن خلق و غیرت داشت، گفت: غیرت به معنای مراقبت و کنترل و اسلام را به زن و دخترمان معرفی کردن و درباره حجاب شرعی با آنها صحبت کردن و قانع کردن با روش اقناعی است.