نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با اشاره به خستگی کادر درمان کشور و آمار فوتی های ویروس کرونا از مردم خواست که برای مقابله با این ویروس با دولت همراهی کنند.

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به شرایط شیوع کرونا در کشور بیان کرد: شرایط کنونی به گونه ای است که ما نباید برای رعایت پروتکل ها منتظر دیگری باشیم و هر فردی در جایگاه خود باید نکات بهداشتی و پروتکل ها را با دقت رعایت کند، مثلا پرهیز از سفرهای غیر ضروری و استفاده از ماسک در اماکن عمومی از موضوعاتی است که باید با دقت به آن توجه شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مجلس ضمن اینکه از مردم خواست تا برای مبارزه با این ویروس با دولت همراهی کنند، گفت: شرایط، شرایط خیلی بدی است، کادر درمانی کشور از این شرایط خسته هستند، آمار فوتی ها خیلی افزایش پیدا کرده است، پس خودمان باید به فکر خودمان باشیم، البته باید به این شرایط عادت کرد چرا که فعلا این وضعیت همراه ما خواهد بود که اضافه شدن آنفلوآنزا و مریضی های فصل سرد سال هم شرایط را دشوارتر می کند.

قاسمی پور اضافه کرد: خود ما و مسئولین باید به رعایت پروتکل ها اهتمام بورزیم تا مردم هم به این مهم توجه کنند، یعنی مسئولین باید با رعایت نکات بهداشتی در این حوزه برای مردم الگو باشند.

انتهای پیام