به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید عبد الهادی رکنی حسینی ظهر پنجشنبه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی و دریابانی شهرستان گناوه به مناسبت هفته ناجا با تبریک این هفته اظهار داشت: نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه‌ها، از آغاز شیوع ویروس کرونا در سطح کشور تا کنون با احساس مسئولیت و تلاشی مضاعف، همواره در پی ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایتمندی آنان گام‌های مؤثری برداشته است.

امام جمعه گناوه افزود: امروز در شرایطی که به علت هجمه‌های استکبار در کشورهای همجوار ناامنی وجود دارد، با حضور نیروی مقتدر ناجا، ایران اسلامی در بهترین شرایط امنیتی قرار دارد.

وی گفت: هفته نیروی انتظامی، فرصتی برای تجلیل از سربازان راه حقی است که خیرخواهانه و بی‌هیچ چشم داشتی در سراسر میهن و در هر لحظه و هر زمان بر عزت میهن اسلامی می‌افزایند و برای سربلندی و اقتدار کشور شبانه روز تلاش می‌کنند.

امام جمعه گناوه یادآور شد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سراسر این آب و خاک بر ما حق برادری و بزرگواری دارد و حضور این نیروهای جان بر کف در مرزها، در جاده‌ها، شهرها، همراه مردم در نگرانی‌ها و بحران‌ها با دلیری‌ها و شجاعت در امداد رسانی‌ها و ایمان در انتظار فرج مولا همه و همه نشان از عظمت و اقتدار این مولود انقلاب است.

وی یادآور شد: هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سالروز بالا بردن پرچم اقتدار ملی، اعتماد مردمی، اعتدال قانونی و اعتقاد اسلامی است.

وی یادآور شد: تقارن زیبای شروع ماه ربیع المولود با آغاز هفته نیروی انتظامی را به فال نیک گرفته و این هفته را به همه دلیرمردان عرصه جهاد و خدمت بویژه فرماندهی محترم و پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان گناوه تبریک و تهنیت گفته و امیدواریم که تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا درجهت تحقق آرمان شهر مهدوی (عج) و ایجاد تمدن بزرگ اسلامی موفق و مؤید باشید.