بوشکان نیوز: شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان ضمن عرض تبریک خجسته میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام(ص)، و ولادت امام جعفر صادق(ع)؛ به مناسبت سیزده آبان و گرامیداشت هفته وحدت پیامی منتشر کردند. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خجسته سالروز میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) را به عموم مسلمین جهان و مردم شریف شهر بوشکان تبریک می‌گوییم.

در حالی به استقبال از این روز فرخنده می‌رویم که اهانت مدعیان دروغین آزادی بیان به رسول اکرم (ص) و حمایت رییس جمهوری فرانسه از این اقدامات کام مسلمانان جهان را تلخ کرده که ضمن محکومیت این اقدام شنیع لازم است از فرصت این میلاد پربرکت برای بیان خصلت‌ها و سیره آن پیامبر رحمت استفاده کنیم و در شرایطی که امکان برگزاری جشن‌های حضوری نیست در رسانه‌های جمعی و اجتماعی به مقام آن حضرت ارادت ورزیم.

امسال شاهد تقارن این میلاد شریف با ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان خط امام هستیم، روزی که هر سال تجلی‌گر مبارزه ملت ما با استکبار جهانی است.

سیزدهم آبان در پیشگاه ملت ایران، برگ زرین و پر افتخاری است که به انقلاب دوم ایران اسلامی نام گرفته است و این روز بزرگ نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که در فرمایشات گُهربار رهبر معظم انقلاب، این روز، تجلی آزادگی، شجاعت و غیرت انقلاب ملت ایران است. واقعه ی سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد و پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت.

این روز بزرگ را گرامی می‌داریم و از خدای متعال خواستاریم با ریشه‌کنی بیماری‌ کرونا زمینه پاسداشت این ایام الله در مقاطع بعدی فراهم شود و شاهد عزت روزافزون اسلام و غلبه مستضعفان عالم بر مستکبران باشیم.