بوشکان نیوز: شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفتند. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز به زیبایی تجلی یافته، بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

تاریخ پرحماسه انقلاب اسلامی سرشار از صحنه‌های سرنوشت سازی است که نقش کارآمد و تاثیر گذار بسیج و اخلاص و فداکاری‌های بسیجیان دریادل همچون نگینی درخشان بر تارک آن می‌درخشد و این نهاد ارزشمند انقلابی از بدو تاسیس‌تاکنون توانسته است با بهره‌گیری از شریف‌ترین و متعهدترین نیروها در صحنه‌های مختلف از هشت سال دفاع مقدس تا حضور در عرصه آبادانی ایران اسلامی و مقابله با هجمه‌های شوم فرهنگی و عقیدتی، نقشی بسیار حساس، مهم و اساسی را ایفا نماید.

رشادت و از خودگذشتگی بسیج و بسیجی به مکان و زمان خاصی تعلق ندارد و از پیروزی انقلاب اسلامی گرفته تا دوران دفاع مقدس و سایر دوران های سخت ، بسیجیان در نهایت اقتدار با روحیه ای جهادی، یار و دلسوز نظام و انقلاب بوده اند.

برای شناختن جایگاه ویژه یک بسیجی همین کافی است که امام عزیزمان فرمودند: “من افتخار می‌کنم که یک بسیجی هستم.”

شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان فرا رسیدن هفته بسیج را به ملت شریف ایران به ویژه بسیجیان سرافراز شهر بوشکان تبریک عرض می‌کند و امیدواریم اقشار مختلف بسیج در دستیابی به قله‌های افتخار روز به روز موفق و پیروز باشند.