به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سرهنگ عبدالرضا دشتی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: ارتقا توان مجموعه‌های فعال در بسیج از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره مالک اشتر است.

وی از راه اندازی جشنواره مالک اشتر با هدف ارتقای آمادگی عملکرد و پیشرفت مداوم و کمک به تعالی سازمان بسیج بیان کرد: برترین رده‌ها در بخش‌های اقشار و معاونت‌های بسیج، طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین، پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت و گروه جهادی در این جشنواره معرفی شدند.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: حجت الاسلام یوسف قاسمی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه کنگان در اجرای طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین، گردان بیت المقدس حوزه مقاومت الغدیر ناحیه دشتی، گروه جهادی امام رضا (ع) از ناحیه دانشجویی با مسئولیت علی جمشیدی و گروه جهادی شهیده سمنبر عالی پور از شهرستان دیر با مسئولیت صدیقه صادقی موفق به کسب رتبه‌های برتر گروه جهادی استان بوشهر در سطح کشور شدند.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های پایگاه‌ها و حوزه‌ها در مسیر خدمات رسانی، افزود: در این بخش پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع) از شهر بوشهر با مسئولیت حسین احمد پور و پایگاه مقاومت ریحانه النبی (س) با مسئولیت نصرت خوزم از شهر برازجان بعنوان پایگاه برتر و حوزه مقاومت بسیج ثارالله از کنگان با مسئولیت محمد عباس نژاد و حوزه مقاومت بسیج فاطمه زهرا (س) شهر دیر با مسئولیت مریم دریانورد به عنوان حوزه مقاومت برتر برگزیده و تجلیل شدند.

دشتی با اشاره به برتری بسیج رسانه استان بوشهر در سطح کشور عنوان کرد: بسیج رسانه استان بوشهر با مسئولیت عبدالله نجفی در جشنواره مالک اشتر سال جاری، با کسب رتبه برگزیده کشور، مورد تجلیل قرار گرفت.