سیدابوالحسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: محور ساحلی گناوه – بوشهر که به‌دلیل آب گرفتگی ناشی از بارندگی‌های اخیر و طغیان رودخانه‌های فصلی بالادست به صورت رفت و برگشت مسدود شده بود، بازگشایی شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناوه گفت: این مسیر با فروکش کردن روان آب‌ها و پس از پاکسازی توسط مأموران راهداری این شهرستان پس از حدود ۳۰ ساعت باز شده‌است و خودروها می‌توانند در این محور تردد کنند.

وی با اشاره به اینکه رانندگانی که قصد عبور از این مسیر را در زمان بسته بودن جاده داشتند، از محور گناوه-برازجان – بوشهر عبور می‌کردند اضافه کرد: با بسته شدن این مسیر علاوه بر اطلاع رسانی به مردم و رسانه‌ها، گشت راهداری و پلیس راه برای اطلاع رسانی و راهنمایی رانندگان به صورت شبانه‌روزی حضور داشتند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناوه افزود: علاوه بر محور ساحلی گناوه به بوشهر، در بارندگی اخیر و در اثر طغیان رودخانه‌های فصلی محورهای گناوه – برازجان محدوده روستای چهار روستایی تا خلیفه و روستاهای تل تل – بقعه و رود شور و سمعیا مسدود شده بود.

وی گفت: با فروکش کردن آب و تلاش عوامل راهداری و امدادی در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی شهرستان باز و تردد در آنها جریان دارد.