امروز: دوشنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۵.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۲ | کد خبر : 95
     
 • رئیس اداره اماکن دشتستان گفت: یک فروشنده غیرمجاز ریسیور را که پرونده کسب وی چیز دیگری است ۱۲ بار تعطیل کرده‌ایم و به دادگاه نیز معرفی کرده‌ایم و بارها نیز جریمه شده است.

  بوشکان نیوز: رئیس اداره اماکن دشتستان گفت: یک فروشنده غیرمجاز ریسیور را که پرونده کسب وی چیز دیگری است ۱۲ بار تعطیل کرده‌ایم و به دادگاه نیز معرفی کرده‌ایم و بارها نیز جریمه شده است.

  احمد فاتح شامگاه سه‌شنبه در نشست تعزیرات حکومتی در برازجان با تبریک ماه رمضان اظهار داشت: رمضان ماه رحمت و مغفرت است و باید از برکات و معنویت این ماه نهایت استفاده را ببریم.

  وی افزود: ترویج فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی در جامعه امری لازم است که باید مورد توجه و عنایت قرار گیرد تا جامعه به سمت رشد و تعالی حرکت کند.

  رئیس اداره اماکن دشتستان خاطرنشان کرد: برخورد با اماکن متخلف و سودجو و فروشندگان کالاهای غیرمجاز باید در دستورکار قرار گیرد و انتظار داریم سایر دستگاه‌ها نیز همکاری و همراهی کنند.

  فاتح با اشاره به فعالیت فروشندگان غیرمجاز ریسیور در دشتستان تصریح کرد: یک فروشنده غیرمجاز ریسیور را که پرونده کسب وی چیز دیگری است ۱۲ بار تعطیل کرده‌ایم و به دادگاه نیز معرفی کرده‌ایم و بارها نیز جریمه شده است.

  وی بیان کرد: تاکنون با وجود پیگیری‌های انجام گرفته موفق نشده‌ایم توسط مجمع امور صنفی پروانه این شخص متخلف را لغو کنیم.

  نظرات کاربران در "فعالیت فروشندگان غیرمجاز ریسیور در دشتستان"
  آخرین اخبار