به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سردار علی رزمجو صبح پنجشنبه در حاشیه اجرای مرحله سوم رزمایش همدلی، کمک‌های مؤمنانه و اکرام علوی اظهار داشت: مردم خیر و نیکوکار بوشهر مشارکت و همراهی خوبی را در کمک به نیازمندان داشته‌اند.

وی از استمرار کمک‌های مردم نیک‌اندیش استان بوشهر به نیازمندان خبر داد و بیان کرد: مرحله سوم رزمایش همدلی، کمک‌های مومنانه و اکرام علوی امروز از سوی دست‌اندرکاران مسجد ولایت بوشهر اجرا شد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: گروه‌های جهادی پنج هزار بسته غذایی به ارزش ۴۰۰ هزار تومان شامل برنج، حبوبات، روغن، رب گوجه‌فرنگی و دیگر مایحتاج عمومی میان افراد آسیب دیده از کرونا و نیازمندان توزیع کردند.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها توسط بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی و مردم نیکوکار بوشهری تهیه شده است خاطر نشان کرد: پنج هزار بسته مواد غذایی به ارزش دو میلیارد تومان بر اساس لیست تهیه شده توسط دست‌اندرکاران مسجد ولایت بوشهر و گروه‌های جهادی میان افراد مورد نظر توزیع می‌شود.

رزمجو از توزیع بیش از ۲۱۳ هزار بسته معیشتی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا، بسیجیان استان بوشهر ضمن مشارکت در برنامه‌های مختلف مقابله با ویروس کرونا با حرکت‌های جهادی نقش مهمی در تأمین و تهیه مواد غذایی افراد نیازمند داشته‌اند به‌گونه‌ای که تاکنون افزون بر ۲۱۳ هزار بسته مواد غذایی در اختیار نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در شهرها و روستاها قرار گرفته است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تاکید کرد: تا زمانی که ویروس منحوس کرونا، نابود نشده است این کمک‌ها و فعالیت‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر ادامه دارد.