به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح دوشنبه در مراسم رونمایی از ۱۲ هزار دقیقه برنامه‌سازی مرکز بوشهر ویژه ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: استکبار جهانی از ابزار رسانه برای پیشبرد اهداف خود علیه نظام دینی استفاده می‌کند.

وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای القای ناکارآمدی حکومت دینی در جامعه تصریح کرد: رسانه ملی و استانی در عرصه مقابله با جنگ رسانه‌ای نقش مهم و ممتازی دارند که تاکنون خوش درخشیده‌اند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تقدیر از اطلاع‌رسانی به‌موقع و شفاف رسانه ملی در زمینه‌های مختلف بیان کرد: انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی و امیدآفرینی در جامعه ضروری است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان با اشاره به اینکه صدا و سیما در یک جهاد رسانه‌ای و نبرد نابرابر قرار دارد، خاطرنشان کرد: صدا و سیما در دوره‌های مختلف انقلاب اسلامی نقشی کلیدی، اثرگذار، وحدت‌بخش و ماندگار داشته است.

آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: در عرصه مقابله با کرونا نیز شاهد تولید و پخش برنامه‌های خوبی در صدا و سیما در سطح استانی و ملی بودیم که با اعتماد مردم به این رسانه شاهد بهبود وضعیت هستیم.

سیدحسین ناظر مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز در این مراسم اظهار داشت: ۱۲ هزار دقیقه برنامه خبری، رادیویی، تلویزیونی، فضای مجازی و موسیقی ویژه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گستره استانی، ملی و فراملی پخش می‌شود.