به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام عبدالهادی رکنی حسینی ظهر سه‌شنبه در حاشیه بازدید از روند احداث پروژه خیر ساز آزمایشگاه مرکزی گناوه اظهار داشت: از کارهای بسیار خوب در سطح این شهرستان ساخت و ساز در حوزه بهداشت و درمان و سلامت مردم است.

امام جمعه گناوه تصریح کرد: مجمع خیرین سلامت شهرستان گناوه با همکاری خیرین با هدف کمک به بخش بهداشت و درمان و سلامت و ارتقای زیرساخت‌های بهداشت و درمان اقداماتی خوبی انجام داده است و احداث آزمایشگاه مرکزی یکی از آنها است.

رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان گناوه بیان کرد: ساختمان فعلی آزمایشگاه مرکزی گناوه در شبکه بهداشت و درمان، فرسوده و قدیمی شده است لذا مجمع خیرین سلامت پیگیری لازم برای احداث یک ساختمان جدید را با همت یک خیر و مؤسسه خیریه امام حسین (ع انجام داد که این امر اجرایی شده است.

حجت الاسلام رکنی حسینی یادآور شد: ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی گناوه در زمینی در محوطه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در مدت هفت ماه و با هزینه ۱۵ میلیارد ریال احداث و تکمیل می‌شود.

وی گفت: مجمع خیرین سلامت شهرستان گناوه برنامه‌ها و پروژه‌های دیگری را در دست اجرا دارد که امید است گام‌های مؤثر و بلندی در راستای بهبود وضعیت بهداشت و درمان شهرستان برداشته شود و زمینه سلامت هر چه بیشتر مردم در شهرستان رقم بخورد.