سید حسین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای رفع کمبود سیمان در بازار استان بوشهر تلاش‌های زیادی صورت گرفته است تا نیازهای مردم تأمین شود.

وی به مشکلات کارخانجات تولید سیمان در تأمین گاز و برق مورد نیاز اشاره کرد و ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد رفع این مشکلات هستیم و تولید سیمان در استان افزایش یافته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزود: برای افزایش تولید در کارخانه‌های سیمان استان تلاش خوبی صورت گرفته و مشکلات این کارخانه‌ها در حال رفع است تا به بیشترین میزان تولید برسند.

وی گفت: تولید روزانه پنج هزار تن سیمان طی روزهای آینده باعث خواهد شد تا نیازهای مردم به سیمان تأمین شود و شاهد ثبات در سطح بازار باشیم.

حسینی از نظارت مستمر و مستقیم بر نحوه توزیع سیمان در بازار استان خبر داد و افزود: سیمان پاکتی با قیمت ۲۰ تا ۲۲ هزار تومان در سطح استان توزیع خواهد شد.

تأمین روغن در بازار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از تأمین روغن مورد نیاز در استان خبر داد و گفت: تلاش داریم تا نیازهای استان به روغن تأمین و این کالا نیز به مردم برسد.

حسینی تصریح کرد: طی روزهای گذشته شاهد کمبود روغن در بازار بودیم که مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده بود و با تلاش‌های صورت گرفته بیش از نیاز استان، تخصیص داشته‌ایم.

وی سهم تأمین نیاز روغن استان بوشهر را دو هزار و ۹۴ تن روغن عنوان کرد و ادامه داد: با پیگیری انجام شده ۷۸۶ تن مازاد بر سهمیه نیز اختصاص یافت.