به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، غلامحسین کرمی عصر یکشنبه در نشست بررسی اجرای طرح‌های عمران روستایی در شهرستان‌های دشتی و تنگستان اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های روستایی در دشتی و تنگستان را به عنوان یک برنامه مهم در نظر داریم.

وی از تلاش جدی برای توسعه و تکمیل طرح‌های عمران روستایی خبر داد و بیان کرد: بهبود وضعیت معابر روستایی و اجرای طرح‌های هادی روستایی در شهرستان‌های دشتی و تنگستان را در اولویت پیگیری‌ها داریم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به منظور تأمین اعتبارات مورد نیاز طرح‌های روستایی در این دو شهرستان پیگیری‌های زیادی را در سطح ملی و استانی داشته‌ایم.

وی یکی از نیازهای اساسی در روستاهای دشتی و تنگستان را تأمین قیر مورد نیاز دانست و تاکید کرد: حل مشکلات و توسعه طرح‌های، هادی روستایی باید در دستور کار بنیاد مسکن به عنوان یکی از مطالبات مردم روستاهای شهرستان دشتی و تنگستان قرار بگیرد.

کرمی از تخصیص ۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور خبر داد و افزود: طرح‌های خوبی در روستاهای شهرستان در دست اجرا است که باید برای تسریع در تکمیل آنها اقدام شود.