به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حسن ابراهیمی ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه سرپرست مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر اظهار داشت: دفتر بازرسی استانداری بوشهر مأموریت‌های مهم، متنوع و مسئولیت‌های زیادی در بخش‌های مختلف دارد و همین امر این حوزه را به یکی از تاثیرگذارترین بخش استانداری تبدیل کرده است.

وی تصریح کرد: دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری در یک سال اخیر در جریان شیوع کرونا هم نقش ارزشمندی در بازرسی و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی ایفا کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر ادامه داد: در ایام انتخابات هم، این حوزه پای ثابت فعالیت‌های مهم بازرسی و نظارت انتخابات است.

وی بیان کرد: سامانه ارتباط مردمی سامد به عنوان یکی از بخش‌های تأثیرگذار برای ارتباط مستقیم بین مردم و مسئولان همواره نقش ویژه ای برای بیان مسائل و مشکلات مردمی به صورت مستقیم با مدیران ایفا کرده است.

مدیرکل پیشین دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر هم در این نشست ضمن قدردانی از استاندار، معاونان و مدیران ستادی استانداری برای همکاری بسیار مطلوب با دفتر بازرسی بیان کرد: انجام تکالیف دولت تدبیر و امید، خدمت صادقانه به مردم و هویت بخشی به حوزه بازرسی استانداری از اهداف کاری ما بود.

عباس قلی پور از همکاری پرسنل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قدردانی و برای سرپرست جدید مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هم آرزوی موفقیت کرد.

سرپرست مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر هم با قدردانی از توجه ویژه استاندار به دفتر بازرسی استاندار و زحمات قلی پور مدیر سابق این دفتر گفت: حوزه مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری وظایف مهم و زیادی دارد و این موضوع نیازمند تیم کاری با برنامه و متعهد است.

ناصر کرمی تاکید کرد: صیانت از حقوق مردم و دولت وظیفه مهم دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری است.

در پایان این جلسه ناصر کرمی به عنوان سرپرست عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر معرفی و از تلاش‌ها و خدمات عباس قلی پور که اخیراً بازنشسته شده، قدردانی شد.

ناصر کرمی پیش از این در مسئولیت‌های مدیرکل آموزش و پرورش استان و مشاور استاندار مشغول فعالیت بوده است.