April 19,2021 | ۱۴۰۰/۰۱/۳۰

Bushkannews

دومین جشنواره بزرگ نوروزی شهر بوشکان با استقبال بی نظیر مردم برگزار شد

بوشکان نیوز: به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشکان؛ جشنواره نوروزی شهر بوشکان که سنگ بنای آن سال گذشته گذاشته شد و امسال برای دومین سال با حمایت شهرداری و شورای اسلامی برگزار شد جشنواره ای که می توان از آن بعنوان نقطه عطفی در فعالیت های فرهنگی شهر بوشکان باشد.

داریوش رحیمیان راد شهردار بوشکان گفت: دومین جشنواره نوروزی شهر بوشکان با اجرای برنامه های شاد و مفرح و موسیقی در پارک بزرگ این شهر برگزار که با استقبال بی نظیر مردم و مسافران روبرو شد.

وی اضافه کرد: این جشنواره با اجرای کمدین و مجری مطرح استان بوشهر بنام حسن غلامی و اجرای گروه موسیقی پر آوازه دیار با خوانندگی غلامرضا وزان و همچنین مجری محبوب برنامه کودک صداوسیمای بوشهر بنام خاله بهار بصورت کاملاً منظم و در امنیت کامل برگزار شد.

شهردار بوشکان در پایان اظهار داشت: مردم شهر بوشکان به عنوان یک الگو و نمونه عینی توأم با آرامش خاطر و به دور از جریان سازی ها، همواره به زیبایی تمام، جشن های شهر بوشکان را اجرا می کنند.

 

حواشی این جشن:

ــ در ابتدای شروع مراسم جشن، به احترام جان باختگان مردم سیل زده، سکوت کردند و فاتحه ای قرائت کردند.

ــ در خلال این مراسم توسط جمعی از مردم شهر بوشکان با اهدای لوح سپاس و هدایا از شهردار بوشکان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ــ این جشن با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد بطوریکه با وجود سفارش ۲۵۰۰ صندلی برای مردم، باز هم عده بسیاری بصورت ایستاده تماشای این جشن مشغول بودند که با این وجود جمعیت حاضر را بیش از سه هزار نفر میتوان تخمین زد.