بوشکان نیوز: مردی که در پوشش حمل مسافر، دو زن را به کوه‌های اطراف بخش شبانکاره دشتستان، منتقل و پس از قتل، اموالشان را سرقت کرده بود، به جنایت‌ها اعتراف کرد.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از جام جم آنلاین، فیض الله مرادی رئیس دادگستری دشتستان گفت: چند روز پیش بستگان زن پنجاه و دو ساله ای با حضور در دادسرا، گم شدن وی را به پلیس اطلاع دادند. وی افزود: با تشکیل پرونده، ماموران در تحقیقات میدانی به مرد سی و هشت ساله ای به نام محمد که با خودروی شخصی مسافرکشی می کرد، ظنین شده و او را بازداشت کردند.

متهم در تحقیقات عنوان کرد زن گمشده را نمی شناسد تا این که تلفن همراه زن گمشده از وی کشف شد.

فیض‌الله مرادی,شهرستان شبانکاره,جسد زن گمشده

قاضی مرادی یادآور شد: با به دست آمدن این سرنخ، متهم اعتراف کرد، زن مسافر را سوار خودرو کرده و در میانه راه به بهانه ای او را نزدیکی یک روستا برده و پس از قتل و سرقت زیورآلات، جسدش را اطراف کوه های شبانکاره رها کرده است.

 

کشف جسد پس از ۱۰ روز

با اعتراف متهم، ماموران با حضور در محل، جسد زن گمشده را که ۱۰ روز از زمان مرگ او می گذشت، کشف کردند.

رئیس دادگستری شبانکاره عنوان کرد: پس از بازسازی صحنه جنایت و دستور بازداشت موقت برای متهم، دستور ادامه تحقیقات صادر و با بررسی پرونده زنان گمشده، معلوم شد یک زن دیگر نیز چند ماه پیش پس از خروج از خانه اش گم شده و در این مدت تلاش ها برای یافتن او بی نتیجه مانده است.

مرادی خاطرنشان کرد: با اطلاعات به دست آمده، متهم در ادامه تحقیقات به قتل یک زن دیگر نیز اعتراف و عنوان کرد در یکی از روز های مرداد با سوار کردن زن مسافر، او را فریب داده و به حاشیه یک رودخانه برده و پس از سرقت طلاهایش، او را به قتل رسانده و جسدش را زیر صخره کنار رودخانه رها کرده است.

 

کشف بقایای جسد

رئیس دادگستری شبانکاره افزود: در پی اعتراف متهم، رئیس پلیس آگاهی استان و تیم تشخیص هویت با حضور در محل رها شدن جسد، متوجه شدند حیوانات وحشی جسد را خورده و فقط استخوان ها و لباس های او در محل جنایت مانده است.

مرادی یادآور شد: پس از بازسازی صحنه جنایت از سوی متهم، در مرحله بعدی خریدار اموال مقتولان نیز شناسایی و بازداشت شد.

بنا بر این گزارش، تحقیق از متهم در ارتباط با دیگر جرایم احتمالی او ادامه دارد.